شما اینجا هستید

اخبار باغملک » آئین اهدای ۱۱۲سری جهیزیه با همت قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه در باغملک
نویسنده : مدینه اسدی

«آئین اهدای ۱۱۲سری جهیزیه با همت قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه حضرت ولیعصر (عج) با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان»

امروز طی آئینی ، مراسم اهدای ۱۱۲سری جهیزیه به نو عروسان کمیته امداد امام خمینی (ع) با حضور سردار شاهوار پور در سپاه ناحیه شهرستان باغملک برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار عصر باغملک :
آئین واگذاری ۱۱۲سری جهیزیه با حضور سردار شاهوار پور ، سردار باقری و هیئت همراه ، فرمانده سپاه باغملک ، فرماندار ، امام جمعه ، مسئولین اداری ، نیروهای نظامی و زوج های جوان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، تبلیغی برگزار گردید.

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر(عج خوزستان آئین اهدای جهیزیه در شهرستان باغملک گفت :

برادران عزیز و تلاشگران عرصه سازندگی ، خدمتگزاران گمنامی که برای خدمت به مردم در تلاشند و توانسته اند در جای جای این شهرستان شهید پرور اقداماتی را به سرانجام برسانند.

وی اظهار داشت :

امروز دشمن ، کانون گرم خانواده ها را هدف قرار داده است و بدانید که امر مقدس ازدواج ، امری مهم است ، توجه به ازدواج ، فرزند آوری یه جنگ نرم علیه دشمن است که باید امروز در همه حوزه ها باید مراقبت کنیم.

سردار شاهوار پور در ادامه افزود :

امروز چهره کریه و پلید رژیم کودک کش اسرائیل را می بینیم و به برکت روحیه جهادی و حماسی جبهه مقاومت و رزمندگان ۸سال دفاع مقدس ، جوانان فلسطینی به میدان آمدند و یک حماسه ، یک عملیات بی نظیر و ماندگار را انجام دادند .

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان در پایان مراسم گفت :

امروز آنچه را که نباید از دید اسرائیل انجام می شد ، جوانان جبهه مقاومت از دیوار بلند ۱۰متر ارتفاع ، از موانع متعدد هوشمندی که اینها قرار داده بودند که اگر گنجشکی به این سیم خاردارها میخورد نیروهای اسرائیلی متوجه می شدند ، دوربین آن را نشان میداد و انواع سیستم های الکترونیکی ، تیربارها و سلاح های هوشمند بدون خدمه انسانی اینها شلیک میکردند اما جوانان فلسطینی و نیروهای مقاومت از بالای این دیوار بلند پرواز کردند و همچون ابابیل بر این ها باریدند و لشکر محافظ ، دیوار مستحکم غزه را در صبح دمی غافلگیر کردند و آنها را به اسارت در آوردند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان