شما اینجا هستید

اخبار باغملک » آیین تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران بمناسبت روز خبرنگار 
نویسنده : مدینه اسدی

آیین تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران بمناسبت روز خبرنگار

به مناسبت روز خبرنگار آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهرستان باغملک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما :
امروز پنج شنبه طی مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار باحضور فرماندار ، نماینده شهرستانهای باغملک و ایذه در مجلس شورای اسلامی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های باغملک و هفتکل ، جمعی از مسئولین ، خبرنگاران و روابط عمومی های ادارات با همت شهرداری و شورای شهر در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

احمدرضا زنگنه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای باغملک و هفتکل در مورد روز خبرنگار و اینكه چرا این حرفه جزو مشاغل سخت بشمار می آید، می گوید:

خبرنگاری اگر در راستای صحیح و مناسب باشد، جزو مشاغل سخت است اما اگر این حرفه در مسیر اصلی قرار نگیرد همچون دیگر مشاغل بشمار می رود.

مسیر اصلی و مناسب بدین معناست است كه خبرنگار به عنوان عنصری جستجوگر، پیگیر و ریسك پذیر در موقعیت های مختلف تحت تاثیر فشارها، القائات و وابستگی ها قرار نگرفته و رسالت خودش را به درستی انجام دهد.

زنگنه در ادامه گفت :

خوشبختانه اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران محترم شهرستان با درک موقعیت حساس و حیاتی در رسالت آگاهی بخشی و امید آفرینی خود عمل کردند و در همراهی با مردم و مسئولان در برهه های مختلف به خوبی پیام رسانی و روشنگری کردند.

در ادامه فرج اللهی فرماندار شهرستان باغملک گفت :
روزخبرنگار که مصادف شده با شهادت شهید محمود صارمی و ۸نفر از کارمندان کنسولگری نظام مقدس جمهوری اسلامی که به دست طالبان در افعانستان به شهادت رسیده اند را گرامی میداریم.

فرج اللهی اظهار داشت :

آن قلمی که با آن خبر را می نگارید خداوند به آن قسم خورده است و آن قلم را در اختیار شما پیغام آوران و پیغام برندگان قرار داده است و همین کافیست که مسئولیت ما را در صیانت و حفاظت و نگهداری از اخبار و امانتداری اخبار توجه ویژه ای داده است.

در پایان این مراسم از تلاش های خبرنگاران وفعالین عرصه خبر و رسانه شهرستان باغملک با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل بعمل آمد. گفتنی است میزبانی این برنامه تجلیل از سوی دکتر بهرامی شهردار باغ‌ملک و اعضای محترم شورای شهر انجام شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان