شما اینجا هستید

اخبار باغملک » افتتاح درمانگاه تأمین اجتماعی باغملک پس از سال ها انتظار

با حضور مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان انجام شد؛

افتتاح درمانگاه تأمین اجتماعی باغملک پس از سال ها انتظار

پس از سالها انتظار بعد از ظهر امروز درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان باغملک با حضور هدایت الله عبدی زاده ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان ، ایزدپناه نماینده شهرستانهای ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما ؛
هدایت الله عبدی زاده مدیر درمان تامین اجتماعی در حاشیه افتتاحیه درمانگاه تامین اجتماعی باغملک ، مهم ترین خدمات این سازمان را خدمات درمانی دانست که برای جامعه تحت پوشش اهمیت فراوانی دارد که توسعه و ارتقا خدمات درمانی یکی از اولویت های اصلی ما در سازمان تامین اجتماعی است.

عبدی زاده گفت : سازمان تامین اجتماعی یکی از قوی ترین نهادها در کشور است و درمانگاه شهرستان باغملک‌ جز ۳۲ مرکزی می باشد که در استان خوزستان می باشد و این حق قانونی ما است که از امکانات درمانی استفاده کنیم ، اما نیاز به پشتیبانی و هزینه دارد.
و افتتاح این درمانگاه را خدمتی ارزشمند به جامعه کارگری و مردم شهرستان باغملک دانست.

بهروز فرج اللهی فرماندار شهرستان باغملک افزود :

امروز در تعطیلات نوروزی به برکت نظام جمهوری اسلامی و دولت سیزدهم تلاش و کوشش مدیریت تامین اجتماعی استان و نماینده حوزه انتخابیه درمانگاه تامین اجتماعی افتتاح می شود که بتواند خدمات شایسته ای را به جامعه کارگری و عزیزان که تحت پوشش تامین اجتماعی هستند ارائه دهد ، جا دارد مجددا تقدیر و تشکر کنم ازکسانی که در جهت راه اندازی درمانگاه تلاش کردند کوشش کردند و امیدوارم در آینده این درمانگاه بازهم باعنایت ویژه رییس سازمان تامین اجتماعی کشور و عزیزان درمان استان ارتقا پیدا کند.

شایان ذکر است ؛
طی حکمی از سوی دکتر هدایت الله عبدی زاده مدیر درمان استان خوزستان ، دکتر سیمین کمایی به سمت سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان باغملک معرفی گردید.

خبرنگار : مدینه اسدی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان