شما اینجا هستید

اخبار باغملک » فرزند شایسته باغملک، بعنوان مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان خوزستان منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، شهرام ملایی هزارندی سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان منصوب شد.

به گزاش عصرباغملک به نقل از ایسنا، طی حکمی از سوی غلامحسین حسینی‌نیا معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، شهرام ملایی هزاروندی به سمت سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خوزستان منصوب شد.

در این حکم آمده است:
جناب آقای شهرام ملایی هزاروندی
باسلام
نظر به سوابق تخصصی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خوزستان منصوب می‌شوید.
انتظار دارد با حسن تدبیر و همراهی مدیران و همکاران آن اداره‌کل، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، در طول دوره تصدی اهتمام کامل در رعایت اصول “عدالت محوری”، “انقلابیگری”، “مردم داری”، “پاکدستی” و “قانون مداری” را معمول نمایید.
امید است با اتکا به حضرت باریتعالی در انجام وظایف محوله گام‌های مؤثری در راستای تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.

مراسم تکریم جلیل بیت مشعلی و معارفه شهرام ملایی هزاروندی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با حضور دکتر امیر میمنت آبادی معاون و توسعه مدیریت و منابع انسانی، دکتر آقارضا فتوحی معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان ، روسای مراکز وسایرمسئولان ستادی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان در سالن آموزش مهارت برگزارشد.
به گزارش می افزاید،  غلامحسین حسینی‌نیا معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور طی حکمی شهرام ملایی هزاروندی به سمت سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خوزستان منصوب شد.

گفتنی است ملایی هزاروند اصالتا باغملکی بوده و پیش از این در پست های مختلفی از جمله معاونت این سازمان مشغول به کار بوده.

پیش از این جلیل بیت‌مشعلی به مدت حدود یک سال، سرپرستی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان را برعهده داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان