شما اینجا هستید

اخبار باغملک » تجلیل از کوهنوردان باشگاه کیان و داوطلبان عملیات اطفاء حریق زاگرس
نویسنده : خبرنگار عصر باغملک

 

به گزارش عصر باغملک: با حضور فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان خوزستان ؛ آیین تجلیل از کوهنوردان داوطلب عملیات اطفا حریق زاگرس برگزار شد. صبح امروز با حضور سرهنگ عزیز قلاوند فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خوزستان و حسینی فرمانده یگان حفاظت شهرستان، شهردار و اعضای شورای شهر قلعه تل، آیین تجلیل از کوهنوردان باشگاه کوهنوردی کیان در پارک کیان  برگزار شد.

سرهنگ قلاوند ضمن تشکر از اعضای باشگاه کوهنوردی کیان قلعه تُل گفت: با توجه به اینکه بالغ بر هشتاد درصد جغرافیای استان را عرصه های ملی و طبیعی در برگرفته است،می طلبد تا با برگزاری مراسمات اینچنینی از زحمات نیروی داوطلب حاضر در حوزه ی پاسداری منابع ملی و طبیعی،تقدیر کنیم و دیگران را نیز ترغیب به همراهی نماییم، چرا که با حمایت سازمان های مردم نهاد و کوهنوردان طبیعت دوست داوطلب امکان حفاظت بهینه از جنگل ها و عرصه های طبیعی فراهم می شود.

گفتنی است کوهنوردان باشگاه کیان قلعه تُل چند سالی است که با برگزاری کارگاههای اطفا حریق برای جوامع محلی و حضور مستمر در عملیات های اطفا ، گام های مثبتی در جهت ترویج فرهنگ پاسداری از میراث طبیعی زاگرس برداشته اند. در این برنامه که با همت انجمن دوستداران محیط زیست قلعه تل انجام گرفت از کوروش بهمنی، عباس اژدری، نوید کیانی مقدم، وحید کیانی مقدم، فرید کیانی مقدم، فرزان کیانی مقدم، بهمن فرهادی، صالح سروستانی، اسماعیل قربانی، آرش جعفری، آرش کیانی و  علی طهماسبی تجلیل شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان