شما اینجا هستید

اخبار باغملک » اختلاف بر سر کرایه باغ، جان جوان باغملکی را گرفت

به گزارش عصرباغملک؛ آنطور سرهنگ قربانپور که فرمانده انتظامی باغ‌ملک گفت اختلاف بر سر کرایه صاحب باغ ، باغملکی واقع در روستای گردشگری مال آقا از توابع بخش مرکزی این شهرستان را به کام مرگ کشاند

اما ماجرا چه بود؟ ماجرای قتل یک جوان در منطقه مال آقا چه بود؟

فرمانده انتظامی شهرستان باغملک گفت:عصر امروز خبری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در منطقه مال آقا از توابع بخش قلعه تل به پلیس گزارش شد و موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قلعه تل قرار گرفت.

سرهنگ عبدالرحیم قربان پور تصریح کرد:در بررسی مأموران مشخص شد ۲نفر با هویت نامعلوم بر سر کرایه در مال آقا به طرف یک جوان اهل منطقه ذکر شده تیراندازی می کنند که بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متهمان پس از رویت ماموران به کوه های اطراف روستا متواری میشوند و به طرف ماموران نیز تیراندازی میکنند و سپس با یک دستگاه خودروی سمند مسروقه به سمت قلعه تل حرکت می کنند که به دلیل سرعت بالا سمند واژگون می شود و یک نفر از عاملان قتل با مشاهده ماموران با اسلحه خودکشی میکند و نفر دیگر دستگیر می شود.

سرهنگ قربان پور ادامه داد: ۲ اسلحه بکار رفته در این حادثه کشف وضبط شدند و اجساد نیز باهماهنگی مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شدند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان