شما اینجا هستید

اخبار باغملک » نشست مدیریت توزیع برق باغ‌ملک با اصحاب رسانه و گزارش عملکرد یکساله آن مدیریت

نشست مدیریت توزیع برق باغ‌ملک با اصحاب رسانه و گزارش عملکرد یکساله آن مدیریت

به گزارش عصرباغملک؛ دوشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۱ ستار براتی مدیریت توزیع برق باغ‌ملک به همراه معاونین و مسئول امور مشترکین و با حضور سید آرش حیاتی معاون فرماندار و بخشدار قلعه تل طی نشستی با اصحاب رسانه در سالن جلسات فرمانداری باغ‌ملک به ارائه آمار و گزارش عملکرد یکساله گذشته این مدیریت پرداخته و به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد

در ابتدای این نشست مدیریت توزیع برق باغ‌ملک ضمن خیر مقدم به حضار گفت؛ اداره برق باغ‌ملک نسبت به سال ۹۹ به میزان ۶۴ درصد کاهش خاموشی داشتیم، و در سال ۹۹ به میزان ۷۶۰ دقیقه خاموشی داشتیم ولی در سال ۱۴۰۰ به میزان ۲۴۰ دقیقه خاموشی و قطع برق داشتیم. در زمینه کابل و کنتور ۱۶۵۵ فقره بدهکار بودیم و تاکنون ۱۲۰۰ مورد آن را نصب داده و تحویل نمودیم. در زمینه برق و کابل و کنتور را تلاش پرسنل توانستیم یک آرامشی به مردم انتقال دهیم و در بخش وصول مطالبات در سال ۱۳۹۹ در رتبه ۱۴ جدول استانی بودیم و اکنون در رتبه سوم، براتی تاکید کرد؛ رتبه وصول مطالبات از مشترکین از آن جهت مهم است که زمینه جذب اعتبار سرمایه ای و خدمات استانی برای مردم منطقه باغ‌ملک را بیشتر فراهم می کند.

مدیریت توزیع اداره برق باغ‌ملک ادامه داد؛ در زمینه جمع آوری برق غیرمجاز تعداد ۳۸۳۸ مورد داشتیم و در یکسال گذشته زمینه شبکه سرقتی برق به میزان ۱۷۵۰۰ متر سرقت کابل داشتیم که این مقدار جایگزین شد که شبکه سرقتی قدرت و توان مجموعه اداره برق را گرفت. در بلوار اصلی باغ‌ملک از پل منجنیق تا بلوار فرمانداری تعداد ۱۶۵ چراغ ال ای دی نصب کردیم.

براتی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص استخدام های انجام شده گفت؛ مجوز هیچ گونه جذبی نداشتم ، و در زمینه استخدامی ها فقط از طریق پیمانکار و نیروهای پاره وقت چند مورد داشتم که در حیطه وظایف ما نیست و براتی با ذکر نام دو مورد را اسم برد که بصورت دستوری و نامه وزارتی وارد مجموعه اداره برق باغ‌ملک شدند.

در بحث پیک سایی طبق مصوبه هیئت وزیران خدا را شکر امسال همشهریان باغملکی یک میلیارد پاداش همکاری گرفتند در بخش مصارف خانگی که بیشتر این ها را در بخش قلعه تل داشتیم، طبق مصوبه پیک سایی باید در تایم اداری ۳۰ درصد و بعد آن تا ۶۰ درصد کاهش مصرف داشته باشیم و طرح های کشاورزی و چاه ها پمپاژ در بحث مصرف پنج ساعت از اوج باری با ما همکاری خوبی داشته و از ساعت ۱۲,۳۰ تا ۱۷,۳۰ می باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان