شما اینجا هستید

اخبار باغملک » برخی جایگاه های سوخت سی ان جی باغملک کم فروشی می کنند، مدعی العموم ورود کند
نویسنده : خبرنگار عصر باغملک

به گزارش عصر باغملک؛ در شرایط مساوی یک باک سوخت برخی جایگاه های سی ان جی تا ۶۰ کیلومتر مسافت کمتری را طی می کند، فشاری روی مردم که نمی دانند از کجا میخورند!  سوخت گیری در برخی از جایگاه های گاز سی ان جی باغملک ظلم مضاعف بر دوش مردمی است که در این شرایط سخت اقتصادی  دولاپهنا از دخل، خرج و سلامتی خانواده می زنند تا به سختی چرخ زندگی را بچرخانند.

یک کارشناس حوزه خودرویی در گفتگویی با خبرنگار ما در این خصوص گفت؛ با سوختگیری در برخی جایگاه های CNG باغملک در شرایط مساوی با یک خودرو و صرف مبلغ یکسان، ۶۰ کیلومتر مسافت کمتری با یک باک گاز پر طی می شود. این موضوع یعنی این که جایگاه دار متخلف به جای گاز، باد به مردم میفروشد و این مهم را می شود از دو دیدگاه بررسی و به آن پرداخت.

وی ادامه داد؛ در این شرایط یکی نقص فنی دستگاه سوختگیری و کالیبره نبودن واحد سنجش بیان کرد و دیگری تزریق آگاهانه هوا به مخازن ذخیره سیستم دانست که در هر صورت #کم_فروشی رخ میدهد و جایگاه دار خاطی باید پاسخگوی این مشکل و احیانا” جبران ضرر چندین و چندساله مردم باشد.

ظلمی در گذشته، گلایه ای کنونی و ضرری دو چندان به مردم در صورت وجود و  استمرار این معضل در جایگاه عرضه سوخت شهرستان باغملک که می طلبد به طور جد دستگاه های نظارتی، ناظران مربوطه و در راس آن دادستان محترم و یا نماینده فنی وی به این مسئله ورود نمود و ضمن احقاق حق و بررسی همه جانبه موضوع، اعتماد عمومی را به جامعه برگردانند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان