شما اینجا هستید

اخبار باغملک » شبکه دیتای خانگی مشترکان مخابرات در شهرستان باغملک توسعه و ارتقا یافت

شبکه دیتای خانگی مشترکان مخابرات در شهرستان باغملک توسعه و ارتقا یافت

به گزارش عصرباغملک; مدیر شرکت مخابرات استان خوزستان اظهار کرد:با تلاش کارشناسان حوزه شبکه مخابرات منطقه خوزستان با نصب تجهیزات و اجرای عملیات های فنی، دیتای مشترکان خانگی شهرستان باغملک و توابع توسعه و ارتقا یافت.

رحیم فلاح زاده گفت: عملیات توسعه و ارتقای دیتای خانگی مشترکان Adsl در شهرستان باغملک با نصب و راه اندازی یک دستگاه Dslam با ظرفیت ۱۲۸ پورت در کافوی بختگان، اجرای رابط الکتریکال در باغملک و لالب و برقرار کردن ۱۰۰ مگابیت پهنای باند بین مراکز و همچنین تفکیک پورت های چلچلک و لالب و اختصاص دادن پورت ۱۰۰ مگابیتی پهنای باند به صورت جداگانه در راستای ارائه خدمات مطلوب برای جلب رضایت مردم و با هدف پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشترکان انجام‌ گرفته است.

وی افزود: با ارتقا و توسعه شبکه دیتا در شهرستان باغملک، مشترکان از خدمات اینترنت خانگی مطلوب و با سرعت های بالا بهره مند شدند.

مدیر مخابرات خوزستان بیان کرد: توسعه بسترهای مخابراتی در تمام حوزه ها به ویژه در حوزه شبکه دیتا عاملی برای کاهش هزینه ها، مدیریت زمان و انجام کارهای روزمره مردم است که آمار بهره گیری مردم از این بستر بیانگر این مهم است.

فلاح زاده تصریح کرد: مخابرات منطقه خوزستان در همه حال با پایداری و توسعه ارتباطات ضمن آماده ارائه خدمات مطلوب،تمام سعی و تلاش خود را بر حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات نوین مخابراتی به شهروندان در سطح استان متمرکز کرده است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان