شما اینجا هستید

اخبار باغملک » با موتورسیکلت های فاقد پلاک در باغملک برخورد می شود

 

با موتورسیکلت های فاقد پلاک در باغملک برخورد می شود

دادستان عمومی و انقلاب باغملک گفت:متأسفانه رانندگی با موتورسیکلت های فاقد پلاک عواقب ناگواری در پی داشته و تبعات اجتماعی و امنیتی قابل ملاحظه ای دارد که در بسیاری از موارد مجرمین برای انجام اقدامات خلاف قانون خود از جمله سرقت، اخلال در نظم عمومی و ایجاد مزاحمت برای نوامیس پلاک موتورسیکلت را مخدوش نموده تا امکان شناسایی و ردگیری پس از وقوع بزه فراهم نگردد.

سهراب لهراب تصریح کرد: بسیار اتفاقات ناگواری را که یک موتور سوار بعد از تعدی و تجاوز به حقوق شهروندی،بدون اینکه پلاک داشته باشد انجام داده و به راحتی از مخمصه فرار نموده اند.

این مقام قضایی ادامه سهراب لهراب تصریح کرد: دستگاه قضائی در برخورد با اینگونه افراد باجدیت برخورد میکند و به زودی این طرح در سطح شهرستان اجرائی شده و با همکاری فرماندهی انتظامی باغملک جریمه نداشتن پلاک موتورسیکلت در صورت مشاهده و شناسایی توسط افسران نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی بدون هیچگونه اغماضی اعمال شده و ضمن توقیف به مدت شش ماه با متخلفین قطعاً برخورد قانونی- قضائی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب باغملک در پایان از والدین درخواست کرد:که در آگاه سازی فرزندانشان با هدف پیشگیری از وقوع جرم در آینده از این حیث اهتمام لازم را داشته باشند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان