شما اینجا هستید

اخبار باغملک » جلسه مشترک شبکه بهداشت و درمان با اداره آموزش و پرورش شهرستان باغملک در راستای بازگشایی مدارس

جلسه مشترک شبکه بهداشت و درمان با اداره آموزش و پرورش شهرستان باغملک

به گزارش عصرباغملک به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان باغ‌ملک ؛ این جلسه که با حضور مهندس کرامت جاودان زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان و مهندس محمد افکارده رئیس مرکز بهداشت و کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان باغملک با دکتر علی جوادی نژاد مدیریت آموزش و پرورش و کارشناسان آن ادره در محل دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک برگزار شد پیرامون نحوه بازگشایی مدارس تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

جاودان زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی خدمت مهمانان حاضر در جلسه گفت؛
لازمه بازگشایی مدارس و حضور معلمان و دانش آموزان در کلاس درس انجام واکسیناسیون میباشد که شبکه بهداشت و درمان برای واکسینه کردن معلمان و دانش آموزان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی افزود ؛ مسئله واکسیناسیون بسیار مهم هست و با توجه به اینکه در انجام واکسیناسیون محدودیت سنی نداریم و همه افراد بالای ۱۲ سال جزء گروههای هدف ما برای دريافت واکسن کرونا می‌باشند و همچنین از فرهنگیان عزیز و دانش آموزان درخواست کرد هرچه سریعتر خود را واکسینه کنند و در جهت تشویق و ترغيب مردم برای دریافت واکسن پیشگام باشند و به کادر بهداشت کمک کنند.

در ادامه محمد افکارده رئیس مرکز بهداشت گفت؛ از جمله نکات و شرایط لازم برای بازگشایی مدارس رعایت پروتکل‌های بهداشتی ، استفاده معلم و دانش آموز از ماسک ، رعایت فاصله نشستن دانش آموزان در کلاس ، رعایت فاصله گذاری در حیاط مدرسه ، شستن مخازن آب مدارس‌ ، تعطیلی کامل بوفه های مدارس ، تاکید به شستن دستها با آب و صابون میباشد.

جوادی نژاد نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر بهداشت و درمان افزود ؛ اداره آموزش و پرورش همه توان و تلاش خود را در جهت همکاری با شبکه بهداشت و درمان نسبت به واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان بکار خواهد برد و نکات و دستورالعمل های کرونایی را در ایام بازگشایی مدارس رعایت خواهد کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان