شما اینجا هستید

اخبار باغملک » بارش های بی امان برنو و انواع سلاح جنگی در مراسمات، آرامش مردم را گرفت! استمداد مردم از دادستان و فرماندهی انتظامی باغملک

بارش های بی امان برنو و انواع سلاح جنگی در مراسمات، آرامش مردم را گرفت! استمداد مردم از دادستان و فرماندهی انتظامی باغملک

عصرباغملک؛ حسب گزارشات واصله رسم غلط تیراندازی در مراسمات شادی و عزا و استفاده از انواع سلاح جنگی در باغ‌ملک به اوج خود در چندین سال گذشته رسید و این موضوع یعنی صدای مخوف نیم شب و تیرهای سرگردان امنیت جانی و روانی شهروندان را به شدت تحت تأثیر قرار داد.

ادامه این روال و حرکت نابهنجار اجتماعی و در کنار آن عدم برخورد از سوی دادستانی و نیروی انتظامی باعث تعمق موضوع و تشدید عواقب آن خواهد شد، بی شک تحریک جوانان به استفاده از سلاح از سوی برخی خوانندگان مراسمات شادی و عزا و عدم توجه به عواقب آن باعث گسترش نارضایتی عمومی خواهد شد.

برخی عوامل فرهنگی در ذات افراد باید باشد، نه در بارش بی امان برنو و غرش انواع سلاح جنگی در مراسمات ! هیچ ثواب و عاقبت بخیری این حرکات ناپسند به همراه نخواهد داشت، در هر حال مشاهده شد برخی خانواده های با فرهنگ تیراندازی در مراسم خود را با صدور اطلاعیه ای از پیش بطور کامل منع می کنند.

این حرکت نابهنجار اجتماعی را از سه جایگاه دستگاه قضا، نیروی انتظامی و متولیان فرهنگ و تریبون دارها میتوان کنترل نمود و از شدت آن کاست. استمداد و درخواست عموم شهروندان برگشت یک آرامش و امنیت عمومی در تجمعات روزمره خواهد بود.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان