شما اینجا هستید

اخبار باغملک » آغاز طرح واکسیناسیون کرونا در فرهنگیان شهرستان باغملک

آغاز طرح واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان باغملک

روابط عمومی شبکه بهداشت خبر داد؛
عصرباغملک؛ از روز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۰ با حضور کرامت جاودان زاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان ،جوادی نژاد مدیریت آموزش و پرورش، مهندس افکارده سرپرست مرکز بهداشت و معاونت های اداره آموزش و پرورش و کارشناسان مرکز بهداشت باغملک در مرکز تجمیعی واکسیناسیون واقع در بیمارستان قدیم طرح واکسیناسیون فرهنگیان عزیز آغاز شد.

در این جلسه ابتدا جوادی نژاد ضمن تقدیر و تشکر از کادر بهداشت و درمان از نقش آموزش و پرورش در پیشبرد اهداف حوزه سلامت نکاتی را بیان و اظهار داشتند که معلم نقش بسزایی در تعلیم و تربیت و پرورش جامعه دارد بطوریکه همه کسانی که در حوزه سلامت مشغول فعالیت هستند روزی دانش آموز بودند و تحت تعلیم همین معلمان به فراگیری علم می‌پرداختند و نقش معلم را در موفقیت کشور در این حوزه کلیدی و غير قابل انکار دانست. و بیان داشتند که آموزش و پرورش در حد توان در کنار نیروهای سلامت آماده هرگونه همکاری می باشد.

در ادامه جاودان زاده از آمادگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت تزریق واکسن ،طبق سند ملی واکسیناسیون که در گروه هدف جدید، فرهنگیان را شامل می‌شود، خبر دادند و بیان داشتند که کادر بهداشت و درمان در یک نبرد تمام عیار با ويروس کرونا مقابله‌ میکنند و در این راه هم که قابل انکار نیست خالصانه و مجاهدانه در حال انجام وظیفه هستند.

وی ضمن تشکر از فرهنگیان و دیگر همشهریان عزیز که برای دریافت واکسن اقدام کردند این نکته را هم بیان داشتند که برای دریافت سهمیه واکسن جدید از استان مستلزم اینست که واکسن دریافتی مصرف شود، پس میطلبد کسانی که نوبت دریافت واکسن آنها فرا رسیده تعلل نکنند و برای دریافت واکسن اقدام کنند تا همکاران ما زمان کمتری صرف واکسینه کردن مردم کنند و هرچه درصد واکسینه شدن مردم بالاتر برود خطر ابتلا به ویروس کم و کمتر می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر باغملک | آخرین اخبار و مطالب شهرستان باغملک، اخبار خوزستان، ایران و جهان